Aktualności

Bony Edukacyjne - dla kandydatów spośród pracowników samorządowych oraz dla kandydatów spośród pracowników Oświaty

2 lipca 2020

  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2 – przygotowała specjalną ofertę Bonu Edukacyjnego do Uczelni dla kandydatów spośród pracowników samorządowych – „Samorządowiec”:

Osoba będąca pracownikiem samorządowym, ubiegająca się o przyjęcie po raz pierwszy na studia wyższe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie, która złoży komplet dokumentów rekrutacyjnych oraz pisemne poświadczenie z samorządu, w którym pracuje, pomiędzy 20.06.2020 r. a 30.09.2020 r. wraz z podpisanym bonem edukacyjnym, ma prawo do zniżki w opłatach za studia w wysokości 500 zł oraz darmowego studiowania w ramach indywidualnej organizacji studiów (IOS). Wysokość bonifikaty może wynieść nawet do 4 600 zł.

  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2 – przygotowała specjalną ofertę Bonu Edukacyjnego do Uczelni dla kandydatów spośród pracowników Oświaty – „Bonifikaty dla Oświaty”:

Osoba będąca pracownikiem Oświaty, ubiegająca się o przyjęcie po raz pierwszy na studia wyższe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie, która złoży komplet dokumentów rekrutacyjnych w terminie pomiędzy 20.06.2020 r. a 30.09.2020 r. wraz z zaświadczeniem od pracodawcy o zatrudnieniu w placówce oświatowej, jako nauczyciel lub wychowawca oraz z podpisanym bonem edukacyjnym, jest uprawniona do uzyskania 1000 zł zniżki w opłatach za studia.

Bonifikata dotyczy kierunku studiów Psychologia II stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych).

 

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi i atrakcyjnymi ofertami oraz oczywiście do skorzystania z nich!!!

Zobacz także:
Powrót Strona główna